Filmoteka Szkolna. 2020/2021

Szkoły w programie

Szkoły, które uczestniczą w programie Filmoteka Szkolna

Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej im. Władysława Raginisa w Ełku

Miejsce w rankingu:

1

Zdobyte stemple

260

IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie

Miejsce w rankingu:

2

Zdobyte stemple

220

Strona szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Świdniku

Miejsce w rankingu:

3

Zdobyte stemple

165

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w Warszawie

Miejsce w rankingu:

4

Zdobyte stemple

160

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Haliny Grabowskiej "Zety" w Chlinie

Miejsce w rankingu:

5

Zdobyte stemple

155

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy

Miejsce w rankingu:

6

Zdobyte stemple

155

Zespół Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile

Miejsce w rankingu:

7

Zdobyte stemple

130

Strona szkoły

Zespół Szkół w Łobżenicy

Miejsce w rankingu:

8

Zdobyte stemple

95

Zespół Szkół w Wołczynie

Miejsce w rankingu:

9

Zdobyte stemple

95

Szkoła Podstawowa w Narewce

Miejsce w rankingu:

10

Zdobyte stemple

90

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach

Miejsce w rankingu:

11

Zdobyte stemple

90

I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku

Miejsce w rankingu:

12

Zdobyte stemple

90

Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie

Miejsce w rankingu:

13

Zdobyte stemple

90

Strona szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina w Ostrowie Wielkopolskim

Miejsce w rankingu:

14

Zdobyte stemple

70

Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli

Miejsce w rankingu:

15

Zdobyte stemple

65

Strona szkoły

Zespół Szkół w Sokółce

Miejsce w rankingu:

16

Zdobyte stemple

65

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach

Miejsce w rankingu:

17

Zdobyte stemple

65

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie

Miejsce w rankingu:

18

Zdobyte stemple

60

V Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

Miejsce w rankingu:

19

Zdobyte stemple

60

Zespół Szkół Nr 1 w Kluczborku

Miejsce w rankingu:

20

Zdobyte stemple

55

Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Bytomiu

Miejsce w rankingu:

21

Zdobyte stemple

55

Zespół Szkół im. Jadwigii i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy

Miejsce w rankingu:

22

Zdobyte stemple

45

Strona szkoły

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu

Miejsce w rankingu:

23

Zdobyte stemple

45

Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju

Miejsce w rankingu:

24

Zdobyte stemple

45

Szkoła Podstawowa nr 3 im. A. Freyera w Tarnobrzegu

Miejsce w rankingu:

25

Zdobyte stemple

40

Liceum Ogólnokształcące nr 1 we Wrocławiu

Miejsce w rankingu:

26

Zdobyte stemple

35

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu

Miejsce w rankingu:

27

Zdobyte stemple

35

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach

Miejsce w rankingu:

28

Zdobyte stemple

35

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu

Miejsce w rankingu:

29

Zdobyte stemple

35

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radłowie

Miejsce w rankingu:

30

Zdobyte stemple

30

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy

Miejsce w rankingu:

31

Zdobyte stemple

30

Prywatna Szkoła Podstawowa "Eureka" w Zalesiu Górnym

Miejsce w rankingu:

32

Zdobyte stemple

30

Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach

Miejsce w rankingu:

33

Zdobyte stemple

30

I LO im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej

Miejsce w rankingu:

34

Zdobyte stemple

30

Szkoła Podstawowa nr 54 im. W. Kuchara w Bytomiu

Miejsce w rankingu:

35

Zdobyte stemple

25

Strona szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

Miejsce w rankingu:

36

Zdobyte stemple

25

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Legionowów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie

Miejsce w rankingu:

37

Zdobyte stemple

25

Strona szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Krasnymstawie

Miejsce w rankingu:

38

Zdobyte stemple

20

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu

Miejsce w rankingu:

39

Zdobyte stemple

20

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

40

Zdobyte stemple

20

Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

41

Zdobyte stemple

20

Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Częstochowie

Miejsce w rankingu:

42

Zdobyte stemple

20

Edukacja domowa - kl. 4-6 SP

Miejsce w rankingu:

43

Zdobyte stemple

20

VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie

Miejsce w rankingu:

44

Zdobyte stemple

15

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie

Miejsce w rankingu:

45

Zdobyte stemple

15

Strona szkoły

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile

Miejsce w rankingu:

46

Zdobyte stemple

15

Blog projektowy

Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

Miejsce w rankingu:

47

Zdobyte stemple

15

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Juliusz Słowackiego w Małochwieju Dużym

Miejsce w rankingu:

48

Zdobyte stemple

15

IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni

Miejsce w rankingu:

49

Zdobyte stemple

15

Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie Wlkp.

Miejsce w rankingu:

50

Zdobyte stemple

15

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

51

Zdobyte stemple

15

Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Wołowie

Miejsce w rankingu:

52

Zdobyte stemple

15

Liceum Ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa we Wrocławiu

Miejsce w rankingu:

53

Zdobyte stemple

15

Liceum Ogólnokształcące Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu

Miejsce w rankingu:

54

Zdobyte stemple

15

Szkoła Podstawowa nr 62 w Krakowie

Miejsce w rankingu:

55

Zdobyte stemple

15

Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim

Miejsce w rankingu:

56

Zdobyte stemple

15

Edukacja domowa - klasy 7-8 SP

Miejsce w rankingu:

57

Zdobyte stemple

15

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Miejsce w rankingu:

58

Zdobyte stemple

10

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu

Miejsce w rankingu:

59

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu

Miejsce w rankingu:

60

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej

Miejsce w rankingu:

61

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

Zespół Szkół Samochodowych w Poznaniu

Miejsce w rankingu:

62

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie

Miejsce w rankingu:

63

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

Liceum Ogólnokształcące "Collegium Gedanense"

Miejsce w rankingu:

64

Zdobyte stemple

10

Zespoł Szkoł Chemicznych i Ogolnokształcących w Olsztynie

Miejsce w rankingu:

65

Zdobyte stemple

10

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

Miejsce w rankingu:

66

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa nr 13 im. KEN w Olsztynie

Miejsce w rankingu:

67

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie

Miejsce w rankingu:

68

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie

Miejsce w rankingu:

69

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

Miejsce w rankingu:

70

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

71

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie

Miejsce w rankingu:

72

Zdobyte stemple

10

ZSO Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumii

Miejsce w rankingu:

73

Zdobyte stemple

10

Liceum Sztuk Plastycznych w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

74

Zdobyte stemple

10

Strona szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

Miejsce w rankingu:

75

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół w Olsztynku

Miejsce w rankingu:

76

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkolno-Przedskolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Miejsce w rankingu:

77

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym

Miejsce w rankingu:

78

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach

Miejsce w rankingu:

79

Zdobyte stemple

10

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brusie

Miejsce w rankingu:

80

Zdobyte stemple

10

I SLO im. Unii Europejskiej w Zamościu

Miejsce w rankingu:

81

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu

Miejsce w rankingu:

82

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi im. A. Mickiewicza w Gorzowie Wlkp.

Miejsce w rankingu:

83

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża w Orłowie Drewnianym

Miejsce w rankingu:

84

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół nr 1 w Stalowej Woli

Miejsce w rankingu:

85

Zdobyte stemple

10

Niepubliczne Liceum w Józefosławiu

Miejsce w rankingu:

86

Zdobyte stemple

10

SP im. Ignacego Krasickiego w Straszynie

Miejsce w rankingu:

87

Zdobyte stemple

10

Społeczna Szkoła Podstawowa MTE w Milanówku - kl. 4-6

Miejsce w rankingu:

88

Zdobyte stemple

10

Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu

Miejsce w rankingu:

89

Zdobyte stemple

10

Społeczna Szkoła Podstawowa MTE w Milanówku - kl. 7-8

Miejsce w rankingu:

90

Zdobyte stemple

10

Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich

Miejsce w rankingu:

91

Zdobyte stemple

10

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach - kl. 1-3

Miejsce w rankingu:

92

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół w Krzepicach

Miejsce w rankingu:

93

Zdobyte stemple

10

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Miejsce w rankingu:

94

Zdobyte stemple

10

XXX Liceum Ogólnokształcące im. Adama Chmielowskiego - św. Brata Alberta w Krakowie

Miejsce w rankingu:

95

Zdobyte stemple

10

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku

Miejsce w rankingu:

96

Zdobyte stemple

10

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu

Miejsce w rankingu:

97

Zdobyte stemple

10

Technikum nr 1 im. M. Kopernika w Żorach

Miejsce w rankingu:

98

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nowy Świat w Gdańsku

Miejsce w rankingu:

99

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 112 w Warszawie

Miejsce w rankingu:

100

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Miejsce w rankingu:

101

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni

Miejsce w rankingu:

102

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu

Miejsce w rankingu:

103

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

Miejsce w rankingu:

104

Zdobyte stemple

5

XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie

Miejsce w rankingu:

105

Zdobyte stemple

5

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Cecylii Plater-Zyberkówny

Miejsce w rankingu:

106

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumii

Miejsce w rankingu:

107

Zdobyte stemple

5

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Cecylii Plater-Zyberkówny

Miejsce w rankingu:

108

Zdobyte stemple

5

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Miejsce w rankingu:

109

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego w Gorzowie Wielkopolskim

Miejsce w rankingu:

110

Zdobyte stemple

5

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Kielcach

Miejsce w rankingu:

111

Zdobyte stemple

5

XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. W. Degi w Poznaniu

Miejsce w rankingu:

112

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. J. Szaniawskiego w Jadwisinie

Miejsce w rankingu:

113

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej

Miejsce w rankingu:

114

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Komorowie

Miejsce w rankingu:

115

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiejw Krakowie

Miejsce w rankingu:

116

Zdobyte stemple

5

III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu

Miejsce w rankingu:

117

Zdobyte stemple

5

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku

Miejsce w rankingu:

118

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kolobrzegu

Miejsce w rankingu:

119

Zdobyte stemple

5

I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku

Miejsce w rankingu:

120

Zdobyte stemple

5

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Miejsce w rankingu:

121

Zdobyte stemple

5

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zuzanny Ginczanki w Warszawie

Miejsce w rankingu:

122

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa nr 387 w Warszawie

Miejsce w rankingu:

123

Zdobyte stemple

5

LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

Miejsce w rankingu:

124

Zdobyte stemple

5

II Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

Miejsce w rankingu:

125

Zdobyte stemple

5

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. M. Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim

Miejsce w rankingu:

126

Zdobyte stemple

5

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Krakowie

Miejsce w rankingu:

127

Zdobyte stemple

5

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Płoskiem

Strona szkoły

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa w Dłużynie Dolnej

Strona szkoły

Puibliczna Szkoła Podstawowa w Krzątce

Strona szkoły

IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

Strona szkoły

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świątkach

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Miłkach

Strona szkoły

Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim

Strona szkoły

Korczakowka Szkoła Marzeń w Olsztynie

Szkoła Podstawowa w Szyldaku

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku

Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie

Strona szkoły

Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie

Strona szkoły

V Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

Strona szkoły

I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu

Strona szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie

Strona szkoły

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie

Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie

Szkoła Podstawowa w Lipowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olsztynie

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa w Dzietrzychowie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Knosały w Olsztynie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu

Strona szkoły

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Żołnierzy Niezłomnych w Łukcie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 w Legionowie

I Liceum Ogolnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy

Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

II Liceum Ogólnokształcące im Króla Jana III Sobieskiego

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym

Strona szkoły

Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

Zespół Szkół im. St. Staszica w Pile

Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Kielcach

Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Bolszewie

I LO im. Władysława Orkana w Limanowej

Strona szkoły

Zespół Szkół Rolniczych CKZ w Pszczelej Woli

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich

Niepubliczne Liceum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Strona szkoły

Prywatna Szkoła Podstawowa Didasko w Warszawie

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

Zespół Szkół im. S. Staszica w Zawierciu

Strona szkoły

Szkoła Podstawowa im J. Verne’a w Białych Błotach

Szkoła Podstawowa nr 231 im. Gen. M. Zaruskiego w Warszawie

Strona szkoły

Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie

Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka w Warszawie

Strona szkoły

Liceum Plastyczne im. A. Grottgera w Supraślu

Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu

Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Kutnie

Szkoła Podstawowa nr 231 w Warszawie

II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach

Szkoła Podstawowa w Chruścielu

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich - kl. VII-VIII

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sokółkach

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych

II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świdniku

Zespół Szkół Społecznych STO w Słupsku

Katolicka Szkoła Podstawowa MONTESSORI w Krakowie

XLII Liceum Ogólnokształcące im. I. Sendlerowej w Łodzi

Edukacja domowa - klasy 1-3 SP

Niepubliczna Szkoła Montessori Odkrywcy Świata w Koninie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim

Zespół Szkół w Czernikowie

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie

Szkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie

Zespół Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach

I Społeczne Liceum Raszyńska w Warszawie

Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich w Słupsku

VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie

VIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu

TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy w Tychach

Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku

I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim

Zespół Szkół im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Sławnie

Szkoła Podstawowa Nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie

I Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu

Liceum Ogólnokształcące w Wołczynie

Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School we Wrząsowicach

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich - kl.I-III

Zespół Szkół w Głuchołazach

Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Stanisława Dąbka w Lubaczowie

Zespół Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze

Zespół Szkół Nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Rzeszowie

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie, kl. IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie, kl. VII A

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie, kl. VII D

Za jakie aktywności przyznajemy stemple?

15 stempli otrzymuje się za:


  • organizację wydarzenia filmowego, w tym szkolnego klubu filmowego, gry filmowej, debaty filmowej, konkursu, festiwalu filmowego (z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych Filmoteki Szkolnej) zakończone przesłaniem relacji  pisemnej oraz fotograficznej

  • ukończenie kursu internetowego dla uczniów przez zgłoszoną grupę uczniów

10 stempli otrzymuje się za:


  • udział Opiekuna w webinarium (poprzedzony rejestracją)

  • udział w Festiwalu Filmoteki Szkolnej

  • regularne prowadzenie szkolnego Padleta

  • organizację lekcji z wykorzystaniem filmów z Filmoteki Szkolnej zakończone nadesłaniem relacji pisemnej oraz fotograficznej

5 stempli otrzymuje się za:


  • wykonanie zadań zamieszczanych na szkolnych Padletach

  • udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorów Filmoteki Szkolnej, w tym Liderów i Wędrujących Filmoznawców Filmoteki Szkolnej

  • udział w konkursie Skrytykuj! lub V edycji Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej (minimum 1 osoba)

  • udział Opiekuna w nieformalnych spotkaniach dla nauczycieli

  • realizacja nagranej e-lekcji zakończone przesłaniem relacji pisemnej oraz fotograficznej


Jak uczestniczyć w grze o stemple krok po kroku:

  • 1.  Zgłoście się przez zamieszczony poniżej formularz.
  • 2.  Zgłoszona grupa otrzyma do prowadzenia swój Padlet dedykowany działaniom w ramach programu Filmoteka Szkolna. Na Padlecie będziemy regularnie udostępniać Wam zadania, za które można zdobyć stemple.
  • 3.  Padlet będzie głównym narzędziem naszej komunikacji. Tam będziecie zamieszczać relacje z działań, zgłaszać ewentualne problemy.
  • 4.  Zamieszczajcie relacje z działań do 5. dnia każdego miesiąca (listopad - czerwiec), najciekawsze z nich opublikujemy na stronie internetowej www.filmotekaszkolna.pl oraz na naszym fanpejdżu FB.
  • 5.  Wykonane przez Was aktywności (znajdujące się na liście powyżej) będą premiowane stemplami w liczbie 5, 10 lub 15.
  • 6.  W każdym miesiącu GRYWALIZACJI będziemy aktualizować ranking szkół. Im większa liczba zdobytych stempli, tym wyższa pozycja w rankingu. Ranking jest jeden, niezależnie od etapu edukacyjnego grupy, jednak na podsumowanie roku szkolnego wyróżnimy najbardziej aktywne szkoły w każdym z 4 etapów edukacji.
  • 7.  Warunkiem otrzymania dyplomów dla uczniów oraz zaświadczenia dla Opiekuna i szkoły jest terminowe przesłanie sprawozdania końcowego (do 11.06.2021).

Potrzebujesz więcej informacji?