Kalendarium


Nadchodzące wydarzenia 2018 (7)

Luty 2018

 • 27

  lutego

  -

  22

  maja

  Młodzieżowy Klub Filmowy czeka na uczestników

  Ruszyła sprzedaż karnetów na kolejny semestr Młodzieżowego Klubu Filmowego „Młodzi Gniewni”. W Kinie Iluzjon pokazane zostaną cztery nagradzane i szeroko komentowane filmy z różnych porządków estetycznych. Prelekcje oraz dyskusje po każdym z filmów poprowadzi Kaja Klimek. Dodatkowo w marcu i kwietniu odbędą się bezpłatne warsztaty z analizy języka filmowego. Pierwszeństwo zapisu na warsztaty będą mieli posiadacze karnetów.

Marzec 2018

Kwiecień 2018

 • 15

  kwietnia

  -

  20

  maja

  Zgłoś się na bezpłatne warsztaty filmowe w Warszawskiej Szkole Filmowej!

  Ogłaszamy kolejne terminy bezpłatnych jednodniowych warsztatów filmowych, które organizujemy w Warszawskiej Szkole Filmowej! Tym razem w kwietniu i maju.

 • 23

  kwietnia

  -

  27

  kwietnia

  V Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU

  Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, wspólnie z lokalnymi i ogólnopolskimi partnerami, zaprasza serdecznie do udziału w V Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU, który odbędzie się w dniach 23-24 (prezentacja nadesłanych filmów) i 27 kwietnia (ogłoszenie werdyktu jury, wręczenie nagród, seans filmów laureatów) 2018 roku.

 • 23

  kwietnia

  Warsztaty w Górze

  Liderka Filmoteki Szkolnej Ewelina Waląg zaprasza na warsztaty dla młodzieży i nauczycieli, które 23 kwietnia poprowadzi dr Karol Jachymek, Wędrujący Filmoznawca.

Maj 2018

 • 6

  maja

  -

  7

  maja

  EFA Young Audience Award

  Już po raz szósty młodzi jurorzy z Polski zagłosują na swój ulubiony film i wręczą Nagrodę Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej - EFA Young Audience Award!

 • 10

  maja

  -

  13

  maja

  Terminy warsztatów w CeTA w maju

  Poznajcie kolejne terminy bezpłatnych, jednodniowych warsztatów filmowych dla młodzieży, które organizujemy w CeTA we Wrocławiu.