25.05.2018

Zamień relację na publikację - vol. maj

Jak Wam minął maj? Prześlijcie nam relację ze swojej aktywności i przekonajcie się, czy uda Wam się awansować i zdobyć nagrody!

Intensywnie przygotowujemy się do ostatnich w tym roku szkolnym działań w projekcie Filmoteka Szkolna. Akcja! W następnym tygodniu rozpoczną sie pierwsze Filmowe Gry Miejskie. Kilka dni po ostatniej z gier - 18-19.06 - czeka nas podsumowanie całego roku, czyli Festiwalu Filmoteki Szkolnej. 

Nie znaczy to jednak, że pochłonęły nas te obowiązki i zapomnieliśmy o kontakcie z Wami. Nieustająco czekamy na wieści z terenu, czyli relacje z Waszych szkół. Do 10 czerwca czekamy na Wasze opowieści o tym, jakie filmowe działania przeprowadziliście w maju. Odkrycia? Inspiracje? Fascynacje? Podzielcie się z nami! 

Najciekawsze* relacje nagrodzimy filmami DVD i publikacjami książkowymi. Pamiętajcie też o odznakach. To już zdaje się ostatni moment na to, by istotnie zmienić swoją pozycję w rankingu. Liczy się każde działanie i wydarzenie, więc nie wahajcie się ani chwili, tylko wypełniajcie poniższy formularz. Do dzieła! 

*wyboru dokonują koordynatorki projektu