20.06.2019

Wyniki ścieżki grywalizacyjnej 2018/2019

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki ścieżki grywalizacyjnej. 

Nagrody-warsztaty wygrywają: Szkoła Podstawowa w Radziłowie za 121 punkty i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach z 105 punktami. Gratulacje!

Książki lub filmy oraz drobne upominki dostają: 

za zajęcie III miejsca: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu

za zajęcie IV miejsca: Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienia w ścieżce grywalizacynej przyznaliśmy następującym szkołom

Świetlica "Pogotowie Lekcyjne" przy MOPS w Radomsku

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Czerlejnie

Do wszystkich szkół wyślemy nagrody pocztą. Dziękujemy za ostatni rok i udanych wakacji. 

Nazwa szkoły

Liczba odznak srebrnych

Liczba odznak złotych

Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Bytomiu – Elektronik

15

3

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach

7

3

Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy

4

2

XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Warszawie

15

4

Zespół Szkół Pijarskich

4

2

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Czerlejnie

11

3

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

55

18

ZSP NR 4 w Zamościu

16

4

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Daszyńskiego w Radomiu

20

6

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach

33

11

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci o Młodzież Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej

20

6

Świetlica "Pogotowie Lekcyjne" przy MOPS w Radomsku

6

2

Szkoła Podstawowa w Radziłowie

121

40

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach

105

35

SP6 Piła

3

1

PSP nr 2 w Głuchołazach

14

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu

 82

27

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurominie

 2

0

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Bąkowie i POZ w Biadaczu

9

3

Szkoła Podstawowa nr 5 Bytom

6

2

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach

 3

1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

 30

8

Szkoła Podstawowa w Pęgowie

 2

0

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Huberta Wagnera w Będzinie3

3

1

IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, GDYNIA

23

7

Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym

5

1

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach

3

1

Szkoła Podstawowa nr 19 z oddziałami gimnazjalnymi  im. Józefa Czechowicza w Lublinie

3

1